Dr. Hasan Meral

Dr. Hasan Meral

Yüksek eğitim hayatında, Marmara Üniversitesi Aktüerya (lisans), Sigortacılık (yüksek lisans) ve Bankacılık (doktora) programlarını tamamladı. Akademik alanda yaptığı çalışmalar sigortacılık, bireysel emeklilik ve davranışsal ekonomi başlıklarında yoğunlaşmıştır.

Profesyonel iş hayatında, çeşitli sigorta şirketleri ve bankalarda ürün yönetimi, iş geliştirme, sadakat yönetimi ve müşteri portföy yönetimi alanlarında çalıştı. Halen BNP Paribas Cardif Türkiye'de Ürün Yönetimi Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Türk sigorta profesyonellerine özel eğitici bir blog olan Sigorta Strateji’nin kurucu ortağıdır. Sigortacılık ve bireysel emeklilik alanında yazdığı makaleler ulusal ve uluslararası mecralarda yayınlanmaktadır.

 

'Dr. Hasan Meral' Yaklaşan Eğitimleri

Mayıs 2024
10 Mayıs 09:30
10 Mayıs 16:30

Eğitmen:
Dr. Hasan Meral

Psikoloji temelli davranışsal ekonomi teorileri, "İnsanlar neden sigorta satın alır, neden satın almaz?" sorusuna bilimsel yanıtlar vermemizi sağlıyor. Bu eğitim, yalnızca rakamlara ve hesaplamalara dayanan geleneksel sigortacılık uygulamalarını bir kenara bırakıp, yeni nesil ‘Davranışsal Sigortacılık’ yaklaşımı ile tanışmanızı sağlıyor.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!