Dr. Yaprak Tecir

Dr. Yaprak Tecir

 

'Dr. Yaprak Tecir' Yaklaşan Eğitimleri

Ocak 2018
25 Ocak 10:00 - 25 Ocak 16:50

Eğitmen:
Dr. Yaprak Tecir

Kurum kültürü, işletmelerde konuşulan ve konuşulmayan kurallar, varsayımlar, değerler ve düşünce biçimleri şeklinde tarif edilir. Bu unsurlar o kurumda nasıl giyinilmesi ve davranılması gerektiğini, iş arkadaşlarına, çalışanlara, yöneticilere ve müşterilere/vatandaşlara gösterilmesi gereken davranış biçimlerini belirler.

Detaylı Bilgi

'Dr. Yaprak Tecir' Geçmiş Eğitimleri

Mart 2017
20 Mart 10:00 - 20 Mart 16:50

Eğitmen:
Dr. Yaprak Tecir

Eğitimde personel temin süreci incelenecek, örnek mülakatlar yapılması sağlanıp, mülakat sürecinin nasıl olması gerektiği ve yetkinlik sorularının hazırlanmasında önemli ipuçları verilecektir. Eğitimin teori kısmı, birebir yapılacak mülakat uygulamalarıyla ve videolar ile desteklenecektir.

Detaylı Bilgi
Nisan 2017
11 Nisan 10:00 - 11 Nisan 16:50

Eğitmen:
Dr. Yaprak Tecir

Farkındalık yaratmak mı istiyorsunuz, peki bu neyin farkındalığı ? Sizin amaçlarınızın diğer çalışanların amaçlarından farklı olabileceğini hatırlayın. Onlar su temin etmek, klinik, okul ya da cadde yapılmasını isteyebilirler. Siz her çalışanın güçlü olmasını, kendini idare edebilmesini ve yönetimin gelişmesini istersiniz. Farkındalık yaratmanız gereken şey, ne imkanda olunursa olsun, çevrenizdekilerin problemlerini çözebilme, güçlü olma potansiyeline sahip olduğunu göstermektir. İhtiyaç olan şey bunu yapabilmek için istek duymak ve yönetim eğitimi sağlamanızdır.

Detaylı Bilgi
Ekim 2017
30 Ekim 10:00 - 30 Ekim 16:50

Eğitmen:
Dr. Yaprak Tecir

Bu eğitimde; motivasyonun tanımı yapılarak, yönetim açısından motivasyonun önemi anlatılacaktır. Motivasyon teorilerine genel bakış konusuna değinilerek; çalışanın kendisini motive etme yolları ve motivasyonun iş hayatına etkisi açıklanacaktır. Eğitim; video, oyun ve testler ile desteklenecektir.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!