Hayri Pekergin

Hayri Pekergin

HAYRİ PEKERGİN

İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Pekergin, iş yaşamına İstanbul Üniversitesi Sağlık Spor Kültür Daire Başkanlığı’nda, sigorta sektöründeki ilk görevine ise 1996 yılında AGF-Garanti Sigorta A.Ş.’de Acenteler Satış ve Pazarlama Departmanı’nda başlamıştır. 2000 yılında Garanti Sigorta A.Ş. Acenteler Pazarlama Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılarak şu an Alternatif Satış Kanalları Bölüm Başkanı olarak görev yaptığı Coface Türkiye bünyesine katılan Pekergin halen, Coface Sigorta Anonim Şirketi’nin diğer sigorta şirketleri, ilgili finansal kurumlar ve brokerler aracılığı ile yaptığı satışları yürüten bölümünün başkanlığı görevini sürdürmektedir

 

'Hayri Pekergin' Yaklaşan Eğitimleri

Mart 2018
12 Mart 13:00 - 12 Mart 16:50

Eğitmen:
Hayri Pekergin

Kredi Sigortaları / Ticari Alacak Sigortası yurt içi ve ihracat işlemlerinde iflas ve temerrüt riskine karşılık ticari alacakları garanti altında tutar. Son yıllarda Türkiye’deki kredi sigortası sektörü her sene yaklaşık artan oranda büyüme göstermektedir. Türk Ticaret Kanunundaki düzenlemeler neticesinde kredi sigortalarına olan ilgi ve talep hızla artarken önümüzdeki yıllarda sektörün daha da büyüyeceği öngörülmektedir. Bu konu ile ilgili hem sigortacı hem de sigortalı tarafında bilinçli ve donanımlı olmayı gerekli kılmaktadır. sigorta branşı hakkında katılımcılara yurt içi ve ihracat ticari alacak sigortası hususunda teorik ve pratik bilgiler vererek katılımcının konuya hakim hale gelmesi sağlanacaktır.

Detaylı Bilgi

'Hayri Pekergin' Geçmiş Eğitimleri

Şubat 2017
22 Şubat 13:00 - 22 Şubat 16:50

Eğitmen:
Hayri Pekergin

Politik risk sigortası, ülke dışına para transferinin engellenmesi veya zorlaştırılması, verilen işletme haklarının askıya alınması, el koyma, devletleştirme, ithalat ve ihracata ambargo konulması gibi geniş bir risk spektrumunda ele alınır.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!