A.Gaffar ERBEK

A.Gaffar ERBEK

A.Gaffar ERBEK, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ndeki lisans eğitiminden sonra, ABD’de bulunan İllinois Üniversitesinde Finans, Risk Yönetimi ve Sigortacılık alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğünde yaklaşık 17 yıldır görevli olan Erbek, ayrıca Paris’te kurulu bulunan OECD bünyesinde danışmanlık ve Tahran’da kurulu bulunan Ekonomik İşbirliği Teşkilatı adlı uluslararası kuruluşta direktör yardımcılığı yapmış ve yine Tahran’da kurulu bulunan ECO Sigortacılık Okulunda sigortacılık dersleri vermiştir. Halen SEDDK , Hayat ve Sağlık Sigortaları Dairesinde, Uzman olarak çalışmaktadır.

 

'A.Gaffar ERBEK ' Geçmiş Eğitimleri

Mayıs 2017
23 Mayıs 13:00
23 Mayıs 17:00

Eğitmen:
A.Gaffar ERBEK

Geçmişten günümüze, ülkemizde hayat sigortacılığı, Hayat sigortacılığının mevcut durumu, bu durumun ortaya çıkışında rol alan etmenler ve hayat sigortacılığının ülkemizde olması gereken düzeye çıkarılması için yapılabilecekler aktarılacaktır.

Detaylı Bilgi
Aralık 2017
12 Aralık 10:00
12 Aralık 16:50

Eğitmen:
A.Gaffar ERBEK

Eğitim ile birlikte, TTK’nın başlangıç hükümleri ve can sigortaları bakımından katılımcıların donanımlı hale gelmesi sağlanarak geçmişten günümüze, ülkemizde hayat sigortacılığı, Hayat sigortacılığının mevcut durumu, bu durumun ortaya çıkışında rol alan etmenler ile hayat sigortacılığın uygulamasının mevzuat ile uyumunun olması gereken düzeye çıkarılması için yapılabilecekler aktarılacaktır.  Ülkemiz hayat sigortacılığının mevcut durumu ile mevzuatın dayanaklarını anlamak ve bu branşın geleceği için bir perspektif oluşturmak bu eğitimin temel amacı olacaktır. 

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!