Kemal Albayrak

Kemal Albayrak

Performans Gelişim Danışmanı
Profesyonel iş yaşamına üniversite yıllarında başlayan Kemal Albayrak Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O.’ nda eğitimini sürdürürken bir yandan da Öger Tour bünyesinde profesyonel rehberlik yapmıştır. Ardından öğrenimine Marmara Üniversitesinde devam ederek İkt. Ve İd. Bil. Fak. Maliye bölümünü bitirmiştir.
Turkcell ve Global Bilgi’ de devam eden çalışma yaşamında müşteri ilişkileri ve çağrı merkezi ekiplerinin yöneticiliğini yapmış ve kurum genelinde “markalaşma” konusunda eğitimler vermiştir.
2005 yılında Eğitim ve Danışmanlık alanında faaliyet gösteren PDR Group’a transfer olan Kemal Albayrak, grup şirketlerinden Telephone Doctor Türkiye’ de Genel Müdür Yardımcılığı görevinde şirketin 3 seneden kısa bir sürede 3 katından fazla büyümesinde büyük rol oynamış, ardından TMI Türkiye Eğitim ve Gelişim Koordinatörlüğü görevine atanmıştır.
10 yılın üzerinde eş zamanlı olarak kurumsal eğitim ve danışmanlık projelerinde görev yapan eğitmenimiz, 400’ ün üzerinde farklı şirketin eğitim ve gelişim süreçlerinde eğitmen, danışman, proje koordinatörü, eğitim tasarımcısı olarak görev aldı. Danimarka merkezli ve global ölçekte faaliyet gösteren Mannaz’ ın Yönetim Koçluğu sürecini tamamlayarak uluslararası projelerde danışmanlık faaliyetlerinde bulundu.
Hobi olarak ilgilendiği “Beyin Performansı” konusunda Hollanda merkezli Brain Studio International ile 2014 yılında başlayan işbirliği halen devam eden Kemal Albayrak, BSI’ ın ülkemizdeki tek sertifikalı eğitmenidir.
Kemal Albayrak çalışma yaşamına kurucusu olduğu PERFOSMART şirketinde Eğitim ve Performans Gelişim Danışmanı olarak devam ediyor, müşteri deneyimi ve markalaşma, daha iyi yönetmek ve liderlik etmek konularında danışmanlık veriyor.

 


Platformunuzu seçin ve Paylaşın!