Kadrajımda Sigorta 2020
25 Şub 2020 09:00 <> 12 May 2020 23:59

KADRAJIMDA SİGORTA

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından düzenlenen ‘Kadrajımda Sigorta’ fotoğraf yarışması ile ‘sigorta’yı anlatan en güzel üç kare ödüllendirilecek.

Yarışmaya katılacak fotoğrafların ‘Sigorta nedir?’ gibi doğrudan veya ‘Neden sigorta yaparız?’ gibi dolaylı yoldan ‘sigorta’ konusunu anlatmaları beklenmektedir. Örneğin; risk, zarar, tehlike, sahip olunanlar, istikrar, güvence gibi sigortayla bağlantılı kavramlar fotoğraf karesine yansıtılabilir. Dileyenler, fotoğraf karesinde konu edindikleri kavram ile sigorta arasında kurdukları ilişkiyi kısa bir yazıyla anlatabilir. Sigorta ve sigortayla bağlantılı kavramların fotoğraf karesine yansıtılma şekli ve kurulan ilişki tamamen fotoğrafçının hayal gücüne bağlıdır.

Seçici kurul tarafından seçilerek ödüllendirilecek olan üç fotoğraf, yine seçici kurul tarafından beğenilen 30 fotoğrafla birlikte, sigortanın bilinirliğini artırmak ve sigorta bilincini geliştirmek amacıyla her yıl mayıs ayının son haftasında kutlanan Sigorta Haftası’nı takiben 2-13 Haziran tarihleri arasında Milli Reasürans Sanat Galerisi’nde tüm fotoğraf severler için sergilenecek.

12 Mayıs 23.59’a kadar Şartnamede belirtilen kriterlere uyan fotoğraflarınızı yukarıdaki linkten üye olarak sistemimize yükleyerek yarışmaya katılabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi için ‘Yarışma Şartnamesi’ni okuyabilirsiniz.

 

YARIŞMA TAKVİMİ

SON KATILIM
TARİHİ

12 MAYIS 2020

SEÇİCİ KURUL
DEĞERLENDİRMESİ

14 MAYIS 2020

SONUÇLARIN
AÇIKLANMASI

15 MAYIS 2020

ÖDÜL TÖRENİ,
SERGİ VE KOKTEYL

2 HAZİRAN 2020

 

 

 

 


Platformunuzu seçin ve Paylaşın!