Balkır Demirkan

Balkır Demirkan

Balkır Demirkan

Ethica Sigorta Teknik, Hasar, Hukuk ve Reasürans’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısıdır.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Maliye Bölümü 1997 yılı mezunudur.  Yıldız Teknik Üniversitesi, İşletme Yönetimi (MBA) yüksek lisansını tamamlayarak mezun olmuştur.

1998 – 2002 yılları arası İktisat Bankasında Müfettiş olarak görev yaptıktan sonra, 2002 yılından itibaren Axa Sigorta ile Sigorta sektörüne adım atarak, AXA Sigorta da İç denetim, Hasar, Bireysel Teknik ve Teknik Operasyonlar konusunda çeşitli görevler alarak, Genişletilmiş İcra Kurulu üyeliklerinde bulunmuştur.  2016 yılında Ethica Sigorta’da Teknik, Hasar, Reasürans ve Hukuk’tan sorumlu Genel Müdür yardımcılığı görevine atanmıştır.

2009 yılından itibaren TSB Kaza Sigortaları İnceleme ve Araştırma komitesi üyesi ve başkanlığı görevleri ile TSB bünyesinde kurulmuş Doğrudan Tazmin çalışma komitesi, Sahte Hasar çalışma komitesi, Kötü Riskler Havuzu Projesi, Bireysel Sigortalar Komitesi, SBM raporlama komitesi ve çeşitli alt komite ve çalışma gruplarında görev almıştır.

Halen TSEV’de Kaza sigortaları ve fiyatlandırma üzerine eğitimler vermekte, Mimar Sinan Üniversitesinde konuk konuşmacı olarak sunumlar yapmakta,  sigortacılık ile ilgili çeşitli konularda makaleleri bulunmaktadır. Sigorta Teknik İsimli Bloğunda sigorta tekniğine ilişkin çeşitli konularda yazılar yazmakta ve takipçileri ile paylaşmaktadır. http://sigortateknik.blogspot.com.tr/  İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

'Balkır Demirkan' Geçmiş Eğitimleri

Şubat 2017
13 Şubat 17:00 - 04 Mart 17:00

Eğitmen:
Balkır Demirkan

Oto Kaza Sigortaları ve Risk Yönetimi

Detaylı Bilgi
Nisan 2017
22 Nisan 10:00 - 22 Nisan 16:50

Eğitmen:
Balkır Demirkan

Kasko, Trafik, ihtiyari Mali Mesuliyet, K Taşımacılık Mali Sorumluluk, KYT Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortaları Genel Şart/Özel Şart, Klozların Gözden Geçirilmesi ve Sektörel uygulamaların aktarılması sağlanacaktır.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!