Mahmut Saraçoğlu

Mahmut Saraçoğlu

MAHMUT SARAÇOĞLU

1990 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olan Saraçoğlu, TC Ziraat Bankası Sigortacılık Okulu bünyesinde 1 yıl süreyle CII-Chartered Insurance Institute’dan eğitim almış ve yüksek öğrenimini Marmara Üniversite Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nde tamamlayarak “Avrupa Topluluğu-Türkiye arasında Gümrük Birliği çerçevesinde Sorumluluk Sigortaları” konulu bir tez çalışması yürütmüştür. Sigortacılık meslek hayatında; Şark Sigorta Oto-Dışı Kaza Sigortaları Şefi; Koç Allianz Endüstriyel Kaza ve Sorumluluk Müdürü ve Grup Müdürü ve yine aynı şirkette Kurumsal Oto ve Kredi Sigortaları Grup Müdürü olarak görev almıştır. Yönetim ve sigortacılık tekniği ile ilgili pek çok eğitim ve kurs tamamlamış olan Saraçoğlu’nun Reasürör dergisinde sorumluluk sigortası konusunda yayımlanmış çeşitli çalışmaları bulunmaktadır.

 

'Mahmut Saraçoğlu' Yaklaşan Eğitimleri

Mart 2018
19 Mart 17:00 - 28 Mart 20:00

Eğitmen:
Mahmut Saraçoğlu

Oto Dışı Kaza Sorumluluk Sigortaları

Detaylı Bilgi

'Mahmut Saraçoğlu' Geçmiş Eğitimleri

Nisan 2017
04 Nisan 17:00 - 19 Nisan 20:00

Eğitmen:
Mahmut Saraçoğlu

Oto Dışı Kaza Sorumluluk Sigortaları

Detaylı Bilgi
Eylül 2017
15 Eylül 10:00 - 15 Eylül 17:00

Eğitmen:
Mahmut Saraçoğlu

Eğitim programı ile birlikte, Sorumluluk sigortalarında görev alan çalışanların işveren ve üçüncü şahıs sorumluluk sigortaları alanında var olan bilgi ve birikim düzeylerinin artırılması sağlanacaktır. Konu kapsamında hasar örnekleri ele alınacak olup gerçekleşen vakkalarda katılımcıların şirketi adına nasıl pozisyon alacağı ve hangi aşamaları izlemesi gerektiği aktarılacaktır.

Detaylı Bilgi
Kasım 2017
14 Kasım 10:00 - 14 Kasım 16:50

Eğitmen:
Mahmut Saraçoğlu

Mesleki sorumluluk, zaman zaman birbiri ile karıştırılan 3. şahıs ve ürün sigortaları ile karşılaştırmalı olarak ele alınmaktadır.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!