Şahap Bayram Tokgöz

Şahap Bayram Tokgöz

Şahap Bayram Tokgöz

Eğitim Danışmanı

1984 günü İstanbul’da doğdum. Eğitimime İstanbul’da başladığım halde orta ve lise eğitimimi Balıkesir’in Edremit İlçesinde tamamladım. 2001 yılında T.C. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünde başladığım yüksek öğrenimimi T.C. Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Genel İşletme MBA programı ile sürdürdüm. Öğrenimim süresince Çevre ve Orman Bakanlığı Marmaris Orman İşletmesi bünyesinde yaptığım stajlar ve “Türkiye’de Sivil Toplum Kuruluşlarının Çevre Politikası Üzerindeki Etkinlik Düzeyi” ve “Sigorta ve Bireysel Emeklilik Sektöründe Müşteri İlişkileri Yönetimi” konulu bitirme ödevi çalışmaları ile , ilgi alanımı yönetim stratejileri üzerine yoğunlaştırdım. Yüksek öğrenimim ile aynı dönemde Green Peace Çevre Örgütünde gönüllü olarak çalışarak ve çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ile görüşmeler yaparak genel uygulamaları inceleme fırsatı buldum. Profesyonel iş deneyimimden önce öğrenciliğim sırasında turizm, organizasyon, iletişim, eğitim, pazarlama alanlarında part-time olarak başladığım iş hayatıma Yapı Kredi Emeklilik satış ekiplerinde profesyonel olarak devam ettim. Ardından kariyerime kuruluşunda bulunmaktan mutluluk duyduğum Yapı Kredi Emeklilik Özel Müşteri Danışmanlığı birimi bünyesinde devam ederek 2,5 yıl Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Planlaması hakkında deneyim kazanma fırsatı buldum. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. Eğitim Bölümünde Eğitmen olarak gelişimime katkıda bulunduktan sonra Allianz Türkiye’de İK İşe Alım Uzmanı ve Eğitmen olarak iş hayatının işe giriş yönünü gözlemledim ve ardından yeniden Eğitmen’lik görevi ile öğrenme sürecimi devam ettirdim. Halen öğrenmeye, geliştirmeye ve dilim döndüğünce anlatmaya çalışıyorum.

 

'Şahap Bayram Tokgöz' Yaklaşan Eğitimleri

Aralık 2019
13 Aralık 10:00
13 Aralık 17:00

Hayat Sigortaları alanında çalışan satış personelinin satış literatürü ve Hayat Sigortası Mevzuatını bir arada değerlendirip, ürün odağında yeni satış teknikleri kullanabilmesini sağlamak.

Detaylı Bilgi

'Şahap Bayram Tokgöz' Geçmiş Eğitimleri

Ekim 2019
14 Ekim 10:00
14 Ekim 17:00

Bireysel Emeklilik Sistemi Tutundurma Stratejileri ürünün devamlılığı ve tutundurması hakkında stratejilerin incelenmesini amaçlamaktadır.

Detaylı Bilgi
Kasım 2019
22 Kasım 13:30
04 Aralık 20:00

Sigorta Pazarlaması

Detaylı Bilgi
Haziran 2018
27 Haziran 09:00
01 Temmuz 17:00

Temel Sigortacılık

Detaylı Bilgi
Kasım 2018
22 Kasım 17:00
06 Aralık 20:00

Sigorta Pazarlaması

Detaylı Bilgi
Kasım 2017
29 Kasım 13:30
15 Aralık 20:00

Sigorta Pazarlaması

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!