34. Dönem TSEP Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

34. Dönem TSEP Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

09 Kasım 2017 16:18

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı’nın en prestijli eğitim programı olan Temel Sigortacılık Eğitim Programı 34. Dönemini başarıyla tamamlayan katılımcılar için mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Milli Reasürans Konferans Salonunda 17 Ekim’de gerçekleşen Mezuniyet Törenine TSEV Yönetim Kurulu; sigorta sektöründe görev alan çok sayıda genel müdür, genel müdür yardımcısı, yönetici, çalışan ve TSEV eğitmenlerinin yanı sıra Hazine Müsteşar Yardımcısı Ahmet Genç, Sigortacılık Genel Müdürü Şerif Çakırsoy ve Başbakan Danışmanı Yücel Erence de katıldı.

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı Müdürü Mehmet Kalkavan’ın konuşmasıyla başlayan tören; Müsteşar Yardımcısı Ahmet Genç’in konuşmasının ardından programda derece alanlara ödüllerinin; ve programdan mezun olanlara plaket ve sertifikalarının takdimiyle devam etti.

Program birincisi HDI Sigorta’dan Ufuk Miral olurken; Sompo Japan Sigorta’dan Talar Kuruğoğlu program ikincisi ve Yangın&Mühendislik Branşı birincisi; Allianz Sigorta’dan Ömer Küçükyeğen ise program üçüncüsü ve Kaza Sigortaları Branşı birincisi oldu. Sağlık Sigortaları Branşını Anadolu Sigorta’dan Ümran Aksoy; Muhasebe Branşını Ergo Sigorta’dan Nazlı Selin Çalşimşek; Nakliyat Sigortaları Branşını Ergo Sigorta’dan Çağlar Karasu ve Hayat Sigortaları Branşını ise Fiba Emeklilik’ten Yusuf Atgüden birincilikle tamamladı.


Platformunuzu seçin ve Paylaşın!