Kadrajımda Sigorta 2023 Fotoğraf Yarışması Başvuruları Başladı

Kadrajımda Sigorta 2023 Fotoğraf Yarışması Başvuruları Başladı

08 Haziran 2023 10:03

TSEV tarafından bu yıl altıncı kez düzenlenecek olan ve Türkiye Sigorta Birliği ana sponsorluğunda gerçekleşecek yarışmada “sigorta”yı anlatan en güzel kareler ödüllendirilecek. Yarışmaya katılacak fotoğrafların ‘Sigorta nedir?’ gibi doğrudan veya ‘Neden sigorta yaparız?’ gibi dolaylı yoldan ‘sigorta’ konusunu anlatmaları beklenmektedir.

Bu yıl yaşadığımız ve her birimizi derinden etkileyen deprem nedeniyle doğal afetlere de ayrı bir yer ayırdık. Deprem başta olmak üzere sel, çığ, fırtına ve orman yangınları gibi doğal afetler için de ayrı iki eser seçilecektir.

Seçici kurul tarafından seçilerek ödüllendirilecek olan beş fotoğraf, yine seçici kurul tarafından beğenilen ve sergileme ödülü kazanan 30 fotoğrafla birlikte, sigortanın bilinirliğini artırmak ve sigorta bilincini geliştirmek amacıyla bu yıl Eylül ayına ertelenen Sigorta Haftası’nda sergilenecektir. Para ödülünün yanında seçilen tüm fotoğraf sahiplerine ayrıca 1 yıllık ferdi kaza sigortası da hediye edilecektir.

6 Eylül 2023 saat 23.59’a kadar Şartnamede belirtilen kriterlere uyan fotoğraflarınızı sistemimize yükleyerek yarışmaya katılabilirsiniz.

Konu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. 


Platformunuzu seçin ve Paylaşın!