TSEV, sigortacılık programlarını ziyaret ediyor

TSEV, sigortacılık programlarını ziyaret ediyor

11 Aralık 2017 12:07

TSEV ,sigortacılık programında okumakta olan öğrenciler ile okullarında bir araya gelerek akademik öğrenimin yanında onları Türkiye’de Sigorta Sektörü’nün durumu, hedefleri ve planları hakkında bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaçla düzenlemeye başladığımız “Sigortacılık Seminerleri”nin ilkini 30 Kasım 2017 tarihinde İstanbul Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık programı öğrencileri ile bir araya gelerek gerçekleştirdik.

Vakıf müdürümüz Mehmet Kalkavan ve eğitmenimiz Faruk Ömrüuzak’nın konuşmacı olarak katıldığı seminerde öncelikle Türkiye’de Sigorta Sektörü’nün durumu hakkında genel bilgi verildi ve sonrasında öğrencilerin soruları yanıtlandı.

Güzel bir sohbet havasında geçen buluşmamız için İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksekokuluna, Yrd.Doç.Dr. Mine Kırbaşlı’ya ve de ilgi ve dikkatleri için Bankacılık ve Sigortacılık programı öğrencilerine teşekkür ederiz.

Sigortacılık Seminerlerimizin devamı da gelecek; sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.Platformunuzu seçin ve Paylaşın!