TSEV, Şişli Meslek Yüksekokulu’nda...

TSEV, Şişli Meslek Yüksekokulu’nda...

18 Aralık 2017 10:22

TSEV sigortacılık programında okumakta olan öğrencileri okullarında ziyaret etmeye devam ediyor.

 “Sigortacılık Seminerleri”nden ikincisini 14 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu’nun düzenlediği “Kariyer Günleri” kapsamında Bankacılık ve Sigortacılık programı öğrencileri ile bir araya gelerek gerçekleştirdik.

Vakıf müdürümüzün konuşmacı olarak katıldığı seminerde Kalkavan, Türkiye'de sigorta sektörünün durumu ve sigortacılık ile ilgili bilinmesi gerekenler ile ilgili genel bilgiler vererek öğrencilerin sorularını yanıtladı. Seminerin sonunda Mehmet Kalkavan'a Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sedat Bekiroğlu tarafından bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Seminer sonrası Bankacılık ve Sigortacılık programı öğrencilerinin talebi doğrultusunda öğrenci temsilcileri ile kısa bir röportaj gerçekleştirildi.

Keyifli geçen buluşmamız için İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu’na, Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sedat Bekiroğlu’na, Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğretim görevlilerine ve de ilgi ve dikkatleri için program öğrencilerine teşekkür ederiz.

Sigortacılık Seminerlerimizin devamı için sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.Platformunuzu seçin ve Paylaşın!