Web Sitemizi Yeniledik

Günümüzün en önemli iletişim ve tanıtım aracı olan web siteleri; iletişimin yanı sıra pazarlama ve mutat işlemlerin de yerine getirilmesine imkân tanımaktadır. Böylelikle operasyon yükü bir taraftan azalırken; diğer taraftan kurumlar hedeflerine daha fazla odaklanabilirken maliyetlerini de aşağıya çekme şansına sahip olabilmektedirler.

İşte böyle bir hedefle çıktığımız yolda TSEV olarak kendimize üç aşamalı bir plan belirlemiştik. İlk aşama güncel olmayan web sitemizin görüntüsünü düzeltmekti ve 2016 yılı başında hedefimizi gerçekleştirdik. İkinci aşama görüntüsü beğenilen web sitemizin görüntüsüyle fazla oynamadan kendimize özel bir web sitesi ortaya çıkarmaktı. İçinde online uygulamaları da barındıran; kullanıcılarımıza özel olarak tasarlanan ikinci aşamayı da bugün itibariyle tamamladık. Birbirleriyle sıkı sıkıya bağlı bu üç aşamanın sonuncusu ise, bugünkü web sitemizin belli bir süreç içerisinde gözlemlenmesi neticesinde lüzum eden iyileştirmeler ile bugün itibariyle bizim aklımızda olan birkaç uygulamanın sisteme eklenmesi. Bunları da önümüzdeki dönemlerde sizlerin de desteğiyle tamamlamayı hedefliyoruz.

Bugün web sitemizi iki ana bölüme ayırabiliriz; herkese açık olan kısım ile sadece kayıtlı kullanıcılarımıza açık olan kısım. Herkese açık olan alanda en önemli yeniliğimiz takvimimiz. Takvim üzerinde tüm derslerin dağılımını görebilirken; aylar itibariyle ilerleyebilir veya tüm kategorilerdeki derslerin gösterildiği, takvimin hemen üzerinde yer alan “TÜMÜ” sekmesinden kısa süreli veya temel eğitim programı gibi tek veya seçebileceğiniz birkaç farklı kategoriyi gösteren takvime geçebilirsiniz.

Kayıtlı kullanıcılarımızı ise dörde ayırdık; Kurumsal kullanıcılar ki bunlar ilgili şirketlerin eğitim veya insan kaynakları departmanı olacaklar, eğitmenler, katılımcılar ve TSEV çalışanları. Kurumsal kullanıcılar ders kayıtları ile iptallerini sistem üzerinden yapabilecekleri gibi çalışanlarının sertifikalarını basabilecekler, devam ve sınav notlarını diledikleri an görüntüleyebilecekler, kendilerine özel takvim üzerinden kayıt yaptırdıkları günleri, şirket olarak katılacakları programları ve bu programlara kimlerin katılacağını rahatlıkla görebilecekler. Eğitmenler ders vereceği sınıfın profilini görebilecekler, sadece derse katılacak olan kullanıcıların görebileceği ders notları ile varsa sınav sonuçlarını sisteme girerek yükleyebilecekler. Katılımcılar da ders ve sınav notlarını görüp, sertifikalarını sistem üzerinden basabilecekler.

Sizlerden yapılan dönüşlerle geliştireceğimiz web sitemizi beğeneceğinizi umar; esenlikler dileriz.

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!