Ayşem Azmanoğlu

Ayşem Azmanoğlu

1996 yılında ODTÜ istatistik bölümünden mezun olduktan sonra sigortacılık sektöründe çalışmaya başlamıştır. 1998 yılında Anadolu sigortada başlayan ve 2023 yılına kadar aynı şirkette sürdürdüğü çalışma hayatı süresince Marmara üniversitesi işletme fakültesi executive MBA ve Koç üniversitesi yönetici yetiştirme programlarını tamamlamıştır.

 

1999 Kocaeli/Gölcük depremi ile  yangın hasar branşında çalışmalarına başlamış , 2011 yılından itibaren üretim süreçleri üzerine çalışmaya devam etmiştir. Yangın branşındaki uzmanlığı ile birlikte tüm branşlardaki üretim süreçlerini yönetmiş ve risk değerlendirmelerini yapmıştır. Tüm branşlarda operasyonel süreçlerin yönetilmesi ve iyileştirilmesi , müşteri , acente ve çalışan memnuniyetinin arttırılmasına yönelik birçok faaliyeti yürütmüştür.

 

Çalışma hayatı boyunca acentelere, şirket çalışanlarına ve eksperlere hasar eğitimleri vermiştir. Üretim süreçleri konusundaki çalışmaları ve yöneticiliği sırasında birçok genç sigortacının yetişmesinde önemli rol üstlenmiştir.

 

'Ayşem Azmanoğlu' Yaklaşan Eğitimleri

Mayıs 2024
13 Mayıs 09:30
15 Mayıs 12:30

Eğitmen:
Ayşem Azmanoğlu

Ticari bir rizikonun Yangın Risklerine karşı sigortalanabilmesi için işletmenin yangın ve ek teminatları açısından içerdiği risklerin ölçülebilmesi gerekmektedir. Riski oluşturan birçok parametre faaliyet konusu özelinde değişebilmektedir. Aynı zamanda talep edilen teminatlar bazında da değerlendirmeye yeni risk parametreleri eklenebilir. Sigortalı ile iyi bir iletişim kurmak ile başlayan bu süreçte iletişim gözlem analitik düşünme ve bütüncül yaklaşım yetkinliklerinin teminat ve tarife bilgisi ile birleştirilmesi gerekmektedir.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!