Fatih Sarıkan

Fatih Sarıkan

Rekabet gerektiren sektörlerde bulunan, ekip organizasyonuna sahip, hedeflerle çalışan kurumların ihtiyaçlarından yola çıkarak, söz konusu webinar içeriğini oluşturan Fatih C. Sarıkan, aralıksız 29 yıldır iş yaşamında… 

1992 – 2006 yılları arasında Arçelik, Bericap ve Yapı Kredi Emeklilik firmalarında çeşitli kademelerde yöneticilik yaptıktan sonra, Eventist Tur. ve Etkinlik Yönetimi Hiz. Ltd.’nin kurucu & yönetici ortağı oldu.

 Halen sürdürdüğü pozisyonunun yanı sıra, 20 yılı aşkın süredir “freelance” eğitimci / konuşmacı / moderatör / MC’lik yapıyor.  
2004-2016 yılları arasında, ulusal radyo kanalları Power FM’de (Power Morning Team) ve Alem FM’de (Alemin Üstadları) “Radyo Host & Programcı” unvanı ile hobisini profesyonel olarak uygulama fırsatı bulan Fatih C. Sarıkan, Alman Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 

 

'Fatih Sarıkan' Yaklaşan Eğitimleri

Mart 2022
23 Mart 10:00
23 Mart 12:00

Eğitmen:
Fatih Sarıkan

İletişim, tarih boyunca insanlıkla birlikte gelişen, bilgi paylaşımının, anlamanın ve anlatmanın yoludur. Anlamlı bir yaşam için kendimizi ifade edebilmemiz ve karşımızdakine kulak vermemiz kritik bir öneme sahiptir. İş dünyasında da, yöneticimizden, yönettiğimiz ekibe kadar verimli bir iletişimin tüm süreçlerini uygulayabilmemiz, fark yaratan sonuçlar için temel unsurdur.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!