Hakan Peker

Hakan Peker

1981 doğumlu olan Hakan Peker, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü, 2010 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Executive MBA programını tamamlamıştır.

 

Çalışma hayatına 2000 yılında Türkiye İş Bankası’nda başlamış, üniversite öğrenimi boyunca görevine devam etmiştir. 2006 yılında Anadolu Sigorta İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nde Oto Kaza Sigortaları eğitimcisi olarak göreve başlamıştır. 2010 yılından itibaren Oto Sigortaları Müdürlüğü’nde üretim ve operasyonel süreçlerin yönetilmesi, iyileştirilmesi, sistemsel dönüşüm projelerinin yürütülmesi görevlerini yürütmektedir.

 

Anadolu Sigorta’da göreve başladığı 2006 yılından bu yana şirket çalışanlarına, acentelere, banka şubelerinde sigortacılık faaliyeti yürüten personele ve üniversite öğrencilerine Oto Kaza sigortaları eğitimleri vermektedir. Ayrıca kurum içi eğitim içeriklerinin hazırlanması, e-eğitim platformunun hazırlanması ve kaza sigortaları içeriklerinin hazırlanması gibi çeşitli süreçlerde aktif rol almaktadır.

 

'Hakan Peker' Yaklaşan Eğitimleri

Temmuz 2024
11 Temmuz 09:30
12 Temmuz 12:30

Eğitmen:
Hakan Peker

Oto Kaza Sigortaları’nda; Temel ilkelerin incelenmesi Kaza sigortalarında risk kavramı Oto Kaza Sigortaları mevzuatı Hasar örnekleriyle teminat altına alınan risklerin incelenmesi, Sigorta ilişkisinde tarafların sorumluluklarının incelenmesi, Sigorta satış becerilerinin geliştirilmesine yönelik etkili ürün sunumu, ürün özelliklerinin müşterinin hangi ihtiyaçlarına karşılık geldiği, çapraz satış imkanları konularında bilgi verilmesi Sektör uygulamaları konularında temel seviyede bilgi sahibi olması amaçlanmaktadır.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!