Raj Kumar

Raj Kumar

 

University of Kent-Ekonomi ve Finans mezunu Kumar, işletme üzerine yüksek lisansını University of Bristol’da tamamladı. Uzun yıllar finans sektöründe sermaye piyasaları, portföy yönetimi ve analizi üzerine çalıştıktan sonra bir süre muhasebe ve finans konularında eğitmenlik yaptı. 1998’de Türkiye’ye Oyakbank’ta Sermaye Piyasaları Bölümü Yöneticisi olarak gelen Kumar, 2001 yılında Step Education and Consulting şirketini kurarak İngilizce dilbilgisi eğitimlerinin yanı sıra iletişim konularında koçluk vermeye başladı.

Günümüzde ağırlıklı olarak, satış ekipleri ve üst düzey yöneticiler için sunum ve konuşmaların tasarım aşamasına kişisel olarak dahil olurken, konuşma sanatının tüm yönleriyle danışmanlık hizmetlerini vermektedir. Son beş yıl içerisinde sektörel konferanslarda yapılan konuşmaların hazırlanmasında yardımcı olurken, Raj Kumar'ın geçmişi ve finans alanındaki önceki deneyimi halka arz sürecinde olan şirketlerin road-show sunumlarını hazırlamasında da yol göstermektedir.

Raj Kumar, aynı zamanda İMKB’ye üye olan çeşitli kurum ve kuruluşların faaliyet raporları ve websiteleri için editörlük yapmaktadır.

 

'Raj Kumar' Geçmiş Eğitimleri

Mart 2020
09 Mart 09:00
10 Mart 17:00

Eğitmen:
Raj Kumar

Yabancı Dilde Temsil ve Etkili Sunum Teknikleri

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!