Ulaş Çardak

Ulaş Çardak


Eğitmen & Danışman & Konuşmacı
Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Lisans eğitiminin ardından yine Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi Bölümünden Onur Öğrencisi olarak mezun oldu.
1994 yılından itibaren iş hayatında olan 1977 doğumlu, evli ve 3 çocuk babası Ulaş, hizmet sektörü ile başlayan çalışma hayatına 1997 yılından itibaren sigorta-finans sektörüne geçerek devam etti.
Cine5 - Halk Sigorta T.A.Ş - American Life Hayat A.Ş - Yapı Kredi Sigorta A.Ş. - Fortis Emeklilik ve Hayat A.Ş’de görev aldı. Bu süreç içerisinde Müşteri Hizmetleri, Pazarlama, Stratejik Pazarlama, Satış, Teknik Sigortacılık, Çoklu İletişim Kanalları Yönetimi, Raporlama Yönetimi bölümlerinde sorumlu olarak çalıştı. 2007 yılında edindiği tecrübe ve birikimle kendi e-ticaret sitesi ve ekibini kurarak niş bir piyasada iki yılı aşkın bir sürede faaliyet gösterdi. Daha sonra 2008 yılında gelişmelerle birlikte önemli bir Marketing firmasında Bilgi İşlem ve Operasyon Müdürlüğü görevlerini yerine getirdi. 2010 yılında kozmetik sektöründe lider bir firmanın yeni kurulan Network Marketing şirketinin kuruluşu ve sistemin yapılandırılması görevini Genel Müdür Yrd. ve Danışman unvanları ile sonuçlandırdı. Bugün aktif olarak Eğitmenliğe devam ediyor ayrıca yeni nesil E-Ticaret veya alt yapısı hazırlayan ve uygulayan firmalara da danışmanlık yapıyor.
Çalıştığı şirketlerde birçok eğitime hem öğrenen hem de öğreten pozisyonunda katıldı. Uzun yıllardır bir çok farklı eğitim kurumunda proje bazlı, bağımsız olarak Bireysel ve Kurumsal “MS Office, İleri MS Office , E-Ticaret , Sosyal Medya, Girişimcilik, Kariyer ve Mülakat, İnternet, İnteraktif Pazarlama, MS Visio, MS Project ve Etkin Sunum Teknikleri” eğitimleri vermektedir.
Uzmanlık alanlarındaki eğitimlerini; Bankalardan, Özel Sektör Şirketlerine, Üretim Firmalarından, Üniversitelere, Satış Firmalarından, Mühendislere, Kamu Kuruluşlarından, Çeşitli Kademedeki Yöneticilere kadar geniş bir yelpazede sunmaktadır.
Bireysel olarak da özellikle yeni kurulan yapılardaki şirketlere ve E-Ticaret yazılımı hazırlayan bazı kurumsal firmalara E-Ticaret Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bu çalışmalar ile birlikte kendi kurduğu ve yapılandırdığı web sitelerinin yönetimini de eş zamanlı olarak sürdürmektedir.
Ayrıca on yıldan fazla süredir yarı profesyonel olarak klavye, piyano çalmaktadır. Bugüne kadar birçok farklı mekanda sahne almıştır. İmkan ile zaman olduğunda sahne ve müzik organizasyonlarıyla da uğraşmaktadır.

www.morpenguenegitim.com – www.kurumsalexcel.com

 

'Ulaş Çardak' Yaklaşan Eğitimleri

Ağustos 2024
13 Ağustos 09:30
16 Ağustos 12:30

Eğitmen:
Ulaş Çardak

Bu eğitim programı ile katılımcıların mevcut Excel kullanımını geliştirmesi amaçlanmaktadır. Eğitim sonunda katılımcılar Excelin gelişmiş fonksiyonlarını öğrenerek temel ve ileri düzeyde bu programı kullanabilecek, Excelde veri düzenlemesi ve çözümlemesi yapabilecek, verileri gruplandırabilecek; ihtiyaca özel tablo oluşturabilecek ve rapor hazırlayabilecektir. Excelin daha etkin kullanımı ile katılımcıların işleri kolaylaşacak ve fark yaratacaklardır. Böylece iş hayatında öne çıkmaları sağlanacaktır.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!