Kadrajımda Sigorta Fotoğraf Yarışması Başladı!

Kadrajımda Sigorta Fotoğraf Yarışması Başladı!

20 Mart 2020 16:20

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından düzenlenen ‘Kadrajımda Sigorta’ fotoğraf yarışması ile ‘sigorta’yı anlatan en güzel üç kare ödüllendirilecek.

Bu yıl üçüncü kez düzenlenecek yarışmaya katılacak fotoğrafların ‘Sigorta nedir?’ gibi doğrudan veya ‘Neden sigorta yaparız?’ gibi dolaylı yoldan ‘sigorta’ konusunu anlatmaları beklenmektedir. Örneğin; risk, zarar, tehlike, sahip olunanlar, istikrar, güvence gibi sigortayla bağlantılı kavramlar fotoğraf karesine yansıtılabilir. Dileyenler, fotoğraf karesinde konu edindikleri kavram ile sigorta arasında kurdukları ilişkiyi kısa bir yazıyla anlatabilir. Sigorta ve sigortayla bağlantılı kavramların fotoğraf karesine yansıtılma şekli ve kurulan ilişki tamamen fotoğrafçının hayal gücüne bağlıdır.

Seçici kurul tarafından seçilerek ödüllendirilecek olan üç fotoğraf, yine seçici kurul tarafından beğenilen 30 fotoğrafla birlikte, sigortanın bilinirliğini artırmak ve sigorta bilincini geliştirmek amacıyla her yıl mayıs ayının son haftasında kutlanan Sigorta Haftası’nı takiben 2-13 Haziran tarihleri arasında Milli Reasürans Sanat Galerisi’nde tüm fotoğraf severler için sergilenecek.

12 Mayıs 23.59’a kadar Şartnamede belirtilen kriterlere uyan fotoğraflarınızı yukarıdaki linkten üye olarak sistemimize yükleyerek yarışmaya katılabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi için www.kadrajimdasigorta.com adresini ziyaret edebilirsiniz..


Platformunuzu seçin ve Paylaşın!