Av. Özlem Özdemir

Av. Özlem Özdemir

Samsun Anadolu Lisesi’nden 1997 yılında mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakultesi’ni 2001 yılında bitirmiştir. Aynı üniversitenin İnsan Hakları Yüksek Lisans programında Avrupa Birliği’nin İnsan Hakları Politikası konulu yüksek lisansını 2003 yılında tamamlamıştır.

Sırasıyla Aksigorta A.Ş., Allianz Sigorta A.Ş., Sompo Sigorta A.Ş. ve Zurich Sigorta A.Ş. şirketlerinin hukuk departmanlarında farklı pozisyonlarda yaklaşık 20 yıl görev almış ve sigorta hukuku ve bağlantılı hukuk disiplinleriyle ilgili çalışmalar yürüterek eğitimler vermiştir.

2019 yılında kurumsal çalışma hayatına veda etmiş ve halen avukatlık, danışmanlık ve arabuluculuk alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Sunulan hizmetler kapsamında kaliteyi ve etkiyi güçlendirmek için farklı branşlarda eğitimler vermeyi ve öğrenmeyi sürdürmektedir.

 

'Av. Özlem Özdemir' Yaklaşan Eğitimleri

Mayıs 2024
14 Mayıs 13:30
15 Mayıs 16:30

Katılımcıların sigorta hukukunun temel prensipleri hakkında bilgi sahibi olması ve uygulamada yaşadıkları problemlerin teori ile desteklenerek çözüm üretilmesine katkı sağlaması hedeflenmiştir.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!