Yönetici Yetiştirme ve Geliştirme Eğitim Programı

Vakfımızın, Eğitim Programları kapsamında "Yönetici Yetiştirme ve Geliştirme” eğitim programı artık modül olarak da alınabilecek. Eğitim, İlk modülü ile 29 Mart 2017 tarihinde başlayacaktır.

‘’Yönetim Davranışı’’ (17 saat ) ‘’Stratejik Planlama ve Yönetim Becerileri’’ (23 saat) ‘’Kurumsal Değişim ve Gelişim Yönetimi’’ (26 saat) ana başlıkları halinde üç modül olarak planlanan eğitim, aynı zamanda indirimli olarak paket halinde (66 saat) de alınabilecektir.  Bu eğitim sonunda çok yönlü değişim ve hızlı karar verme süreçlerine uyum sağlayan, yenilikçi ve dönüşümcü liderliğin temel değerlerine sahip, yönetim anlayışını daha da ileri seviyelere taşıyacak yöneticilerin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Bunun yanı sıra, yöneticiliğe kendini hazır hisseden veya kariyer yolunun başlangıcında olan herkes, programın sonunda, kendilerini daha donanımlı birer yönetici adayı olarak görme özgüvenini de kazanmış olacaklardır.

Ayrıca, halihazırda görev yapmakta olan yöneticiler, kurumların genişleme, büyüme, bilinirlik ve sürdürülebilirlik gibi birden fazla hedefinin gerçekleştirilmesi süreçlerinde daha etkin yönetim tekniklerine sahip olacaklardır.

Bu kapsamda, Sigorta sektörünün yönetiminde söz sahibi olacak ve bunu sürdürebilir kılacak her kademedeki yönetici rolleri için, temel yöneticilik kavramlarının değerlendirildiği, çağdaş yönetim değerlerini ön plana çıkaran “Yönetici Yetiştirme ve Geliştirme” eğitim  programını katılımlarınıza sunarız.

 

                                                                                                                                                                 

 

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!